Strzelcy z Nowego Sącza ponownie powalczą z najlepszymi w Polsce! 

W Krakowie w dniach 4-5 czerwca odbędzie się IX Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Strzelcy z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków po wygranej w 2023 roku, ponownie powalczą z najlepszymi klasami mundurowymi w Polsce, wyłonionymi podczas przeglądów wojewódzkich. 

Warto przypomnieć, że Strzelcy z Nowego Sącza wielokrotnie wygrywali przeglądy musztry podczas etapów wojewódzkich oraz w ramach rywalizacji ogólnopolskiej. Tak też było w 2023 roku, kiedy to finał wydarzenia odbywał się w Zakopanem, a podopieczni dyrektora Sławomira Szczerkowskiego ponownie okazali się bezkonkurencyjni. 

Również w tym roku w Gromniku odbył się Wojewódzki Przegląd Musztry, podczas którego Strzelcy z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków zapewnili sobie tytuł mistrzów Małopolski. Wygrana stała się przepustką do udziału w wielkim finale, czyli w IX Ogólnopolski Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych w Krakowie. 

W naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej będziemy na bieżąco informować o przebiegu rywalizacji w Krakowie.