Na pomoc Róży

17 listopada na parkingu przy Centrum Handlowym Gołąbkowice w Nowym Sączu odbył się Zlot Charytatywny dla Róży Dąbrowskiej, kończący sezon grupy Night Race. W akcji wzięli udział Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz, którzy wraz z wolontariuszami zbierali pieniądze na operację dla chorej dziewczynki, a także dbali o bezpieczeństwo uczestników. 

Mała Róża jest poważnie chora i zmaga się z dysplazją piszczelową kości. Rodzice dziewczynki nie są w stanie sfinansować operacji, która jest jedynym ratunkiem dla ich dziecka, a jej niewykonanie może grozić amputacją kończyny.

Wydarzenie oprócz charytatywnego celu było nie lada gratką dla miłośników motoryzacji. Na parkingu przy Centrum Handlowym Gołąbkowice pojawiły się nie tylko samochody tuningowane, ale także drogowe klasyki.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, wśród nich między innymi konkursy, pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu strażackiego oraz pokazy psów ratowniczych.

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć z wydarzenia Agnieszce Ruchale i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. O dokumentację z wydarzenia zadbał również Bartosz Dara z Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz.

Agnieszka Kmiecik, Laura Redel, Daria Michalik


fot. Agnieszka Ruchała


fot. Bartosz Dara