Mamy to! Wracamy z Mistrzostwem Polski z Żagania

Znakomita wiadomość z Żagania! Strzelcy z Jednostki 2006 Nowy Sącz wracają z tytułem Mistrzów Polski z zakończonego właśnie V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych.

Mistrzostwa drużyna z Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz

Wracamy do domu zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi!Kiedy w 2005 roku zakładaliśmy klasy mundurowe w Zespole Szkół nr 2 im. Sybiraków, były osoby, które sceptycznie podchodziły do tematu. Mówiłem wtedy, że moim celem jest aby w Nowym Sączu były najlepsze klasy w Polsce – komentuje na gorąco zdobyte mistrzostwo Komendant ZS bryg. Sławomir Szczerkowski. – Kiedy w 2016 i 2018 roku zdobyliśmy tytuł Mistrzów Polski w musztrze, potwierdziliśmy, że jesteśmy najlepsi. Do korony brakowało jednak Żagania. Teraz mogę to powiedzieć: Mamy to!

Jużjutrozwycięska drużyna wraz z komendantem Sławomirem Szczerkowskim spotka się z sądeckimi dziennikarzami, aby opowiedzieć o swoich wrażeniach z wyjazdu do Żagania, a na naszej stronie pojawi się relacja z mistrzowskiego udziału naszych Strzelców w V Centralnym Zlocie Klas Mundurowych w Żaganiu. 

Organizatoremcorocznych zmagań klas mundurowych z całej Polski jest Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Dowództwo Generalnie Rodzajów Sił Zbrojnych. 

Zespół prasowy JS 2006 Nowy Sącz