Dowiedz się więcej o działalności sądeckich Strzelców

Trwa Festiwal Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych. W przygotowanych przez Urząd Miasta wydarzeniach biorą udział przedstawiciele Związku Strzeleckiego „Strzelec” Organizacji Społeczno-Wychowawczej z Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz.

W piątek w sali reprezentacyjnej ratusza odbyło się Forum Organizacji Pozarządowych, połączone z dyskusją na temat tego, jak skutecznie zarządzać wolontariatem. Podczas spotkania, które było okazją do wymiany doświadczeń między lokalnymi organizacjami pozarządowymi, Strzelców reprezentowali: insp. Barbara Fyda, zastępca komendanta głównego ZS Strzelec OSW oraz sierż. Radosław Repetowski, szef Wydziału Informacji i Promocji Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz.

Dzisiaj Strzelcy mieli okazję zaprezentować się na płycie sądeckiego Rynku, gdzie odbywał się piknik organizacji pozarządowych. Przy stoisku Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz pojawili się uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków, prezentujący podstawowe rodzaje broni oraz sprzętu, wykorzystywanego do szkolenia młodych roczników.

Już jutro (niedziela, 29 września) Strzelcy pojawią się również podczas Targów Organizacji Pozarządowych, które odbywają się w Galerii Trzy Korony w godzinach od 11:00 do 15:00. Zapraszamy!

Zespół prasowy JS 2006 Nowy Sącz