Strzelcy podczas święta organizacji pozarządowych

Dziś rozpoczął się Festiwal Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych. W kilkudniowym wydarzeniu udział weźmie również Jednostka Strzelecka 2006 Nowy Sącz i jej przedstawiciele. Pierwsze spotkania odbędą się już jutro w sądeckim ratuszu w ramach X Forum Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych. 

Strzelcy podczas prezentacji sprzętu wykorzystywanego do szkolenia kadry

Kilkudniowe święto dla NGO (non governmental organisation – organizacje pozarządowe) to okazja do wymiany doświadczeń, a także dyskusji na tematy ważne w codziennej działalności lokalnych organizacji. Jeden z takich tematów pojawi się już jutro podczas X Forum Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych w sali reprezentacyjnej ratusza. Tam uczestnicy spotkania będą debatować na temat: „Jak efektywnie zarządzać wolontariatem, by pozyskać i utrzymać wolontariuszy?”Początek już od godz. 8:30. 

Strzelców zobaczymy również w kolejnych dniach Festiwalu. W sobotę (28 września) stoisko jednostki pojawi się na sądeckim Rynku, gdzie odbędzie się piknik organizacji pozarządowych, a już w niedzielę (29 września) spotkamy się podczas Targów Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych w Galerii Trzy Korony przy ulicy Lwowskiej 80. Zapraszamy!

Zespół prasowy JS 2006 Nowy Sącz