Dziękujemy i życzymy powodzenia!

26 kwietnia na placu Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków odbyły się uroczystości związane z pożegnaniem naszych maturzystów, którzy właśnie tego dnia otrzymali świadectwo ukończenia szkoły. Wśród nich także Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz.

W zakończeniu roku uczestniczyli uczniowie klas maturalnych technikum i liceum. Wyróżniający się absolwenci otrzymali od wychowawców klas podziękowania za bardzo dobre wyniki w nauce, a także wpisali się do Złotej Księgi najlepszych uczniów szkoły. W wydarzeniu wzięli wzięli udział zaproszeni goście: dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza, przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Sączu – Elżbieta Krzyżak-Marcisz i por. Krystian Wójs, a także władze Zespołu Szkół nr 2, rodzice oraz uczniowie klas maturalnych. 

– Kochani maturzyści, niedługo rozpoczniecie wasz egzamin maturalny, który pozwoli wam realizować wasze cele, założenia, plany i wszystko to, o czym marzyliście. Zaczynacie dorosłe życie. Życzę wam żebyście trafili na takich pedagogów i przełożonych, którzy będą się starali dbać o was tak, jak my to robiliśmy przez te trzy lata. Jest nam bardzo smutno żegnać taki rocznik, który bardzo przysłużył się dla naszej szkoły – powiedział do maturzystów dyrektor Sławomir Szczerkowski.

139 myśli na temat “Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.